ApeleazaContact

Romania – Spania

Grafice de circulatie pentru traseul Romania – Spania

 PLECARI AUTOCAR:

Plecari saptamanale:
LUNI — MIERCURI — SAMBATA


Plecari saptamanale din Zona MOLDOVEI:
DUMINICA — MARTI — VINERI


Plecari saptamanale din ZONA de SUD:
MIERCURI — SAMBATA

GHID AUTOCAR

0040 730 250 064 – LUNI
0040 730 250 049 – MIERCURI
0040 730 250 048 – SAMBATA

Pentru a verifica graficele de circulatie precum si orele si statiile de tranzit, va rugam verificati tabelul de mai jos.

Tarife Romania – Spania

Info & Rezervari

Agenție Bistrita

Str. Grigore Pletosu nr. 1;
+ 40 263 233 140
+ 40 744 654 194
+ 40 730 250 062


Agenție Feldru

Str. Pietris nr. 776
+ 40 730 250 065


Agenție Cluj-Napoca

+ 40 799 784 254


Agenție Suceava

Str. Petru Rares nr. 52 (langa autogara)
+ 40 230 520 453
+ 40 730 250 063


Agenție Radauți

Pta. Unirii nr. 20 (vis a vis de Casa Germana)
+ 40 730 250 066


Agenție Arad

Str. Banu Maracine, nr. 10, bl. 6/B
+ 40 257 708 059
+ 40 799 784 256

GRAFIC PRINCIPAL

BISTRITA – CLUJ- DEVA- ARAD -NADLAC – UNGARIA – AUSTRIA – ITALIA – FFRANTA – SPANIA

Nr Localitate TUR Ziua/Ora Statie  RETUR – Ziua/Ora
1. Bistrita Luni/Miercuri/Sambata
Ora 08:15
SEDIU CENTRAL –Agentie Matei Unitrans (str. Grigore Pletosu nr.1) Luni/ Joi/Sambata
Ora 10:10
2. Beclean Luni/Miercuri/Sambata
Ora 08:45
Restaurant BACHUS, Piata Libertatii,Nr2 Luni/ Joi/Sambata
Ora 09:35
3. Dej Luni/Miercuri/Sambata
Ora 09:10
Peco OMV la iesire spre Cluj,Str. Valcele Luni/ Joi/Sambata
Ora 09:05
4. Gherla Luni/Miercuri/Sambata
Ora 09:20
Peco DHR, Str. Clujului Luni/ Joi/Sambata
Ora 08:40
5. Cluj Luni/Miercuri/Sambata
Ora 10:30
Autogara Sens Vest din Strada Caii Ferate – Agentia Matei Unitrans Luni/ Joi/Sambata
Ora 08:00
6. Turda Luni/Miercuri/Sambata
Ora 11:00
Autogara Sens VestPiata Romana , Nr 13 Luni/ Joi/Sambata
Ora 07:35
7. Unirea(Alba) Luni/Miercuri/Sambata
Ora 11:30
Statia de autobus din fata PrimarieiStr.Motilor 5 Luni/ Joi/Sambata
Ora 07:15
8. Aiud Luni/Miercuri/Sambata
Ora 11:40
Statia de autobuz de langa Pompieri Luni/ Joi/Sambata
Ora 07:00
9. Teius Luni/Miercuri/Sambata
Ora 11:55
Peco LUKOIL, Str.Clujuluiintersectia cu Decebal Luni/ Joi/Sambata
Ora 06:45
10. Alba Iulia Luni/Miercuri/Sambata
Ora 12:40
La Rulote (parcare din partea dreapta a podului la iesire din Alba spre Sebes) Luni/ Joi/Sambata
Ora 06:15
11. Sebes Luni/Miercuri/Sambata
Ora 12:55
Peco ROMPETROL – IVINIS –(inainte de sensul giratoriu, la intrarea pe autostrada)  E 81 Luni/ Joi/Sambata
Ora  05:15
12. Orastie Luni/Miercuri/Sambata
Ora 12:30
La STADION,Str.Bulevardul Republicii Luni/ Joi/Sambata
Ora 05:00
13 SIMERIA
Transfer zona de Sud
Luni/Miercuri/Sambata
Ora 10:00
Parcare/Restaurant Hanul Daciclanga Peco Petrom Luni/Joi/Sambata
Ora 04:50
14. Deva Luni/Miercuri/Sambata
Ora 14:25
Parcare Billa , Autogara(Calea Zarandului) Luni/ Joi/Sambata
Ora 04:30
15. Arad  Luni/Miercuri/Sambata
Ora 17:00
Peco OMV – langa Autogara Noua, (str. Banu Maracine) – langa Kaufland Luni/ Joi/Sambata
Ora 01:55
16. Pecica Luni/Miercuri/Sambata
Ora 17:40
Magazin MARKET, Str.Unu , Nr.134 Luni/ Joi/Sambata
Ora 01:30
17. Nadlac Luni/Miercuri/Sambata
Ora 18:10
 Parcare PECO K&H, Calea Aradului, Nr. 4 Luni/ Joi/Sambata
Ora 01:10

UNGARIA -> TRANZIT

Nr.crt Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR Ziua/Ora
1. Budapesta Luni/Miercuri/Sambataora 19:00 tur – Benzinarie Shell, Autobanda M0retur – Benzinarie OMW (McDonald’s), M0, km 19 Miercuri/Vineri/Duminica ora 23:40

AUSTRIA->TRANZIT

Nr.crt Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR Ziua/Ora
  Bruck Leitha Luni/Miercuri/Sambata
ora 21:00
Rastation Arbesthal OMV, A4, km 29 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 19:15
1. Viena Luni/Miercuri/Sambata
ora 21:30
1) Hotel Ibis S1, Rastasion OMV (cartier Schwechat)2) Autostrada A2,km 14, Rastation BP Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 18:45
2. Baden Luni/Miercuri/Sambata
ora 22:00
Autostrada A2, Km 14 Rastation BP (benzinarie) Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 18:25
3. Wiener Neustadt Luni/Miercuri/Sambata
ora 22:10
Autostrada A2, Km 40 Rastation OMW (benzinarie) Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 18:15
4. Ilz Luni/Miercuri/Sambata
Ora 23:20
Rastation Shell, km 135, A2 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 17:35
5. Gleisdorf Marti/Joi/Duminica
ora 00:10
Arnwiessen, Rastation BP, km 153, Autostrada A2 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 16:15
6. Graz Marti/Joi/Duminica
ora 00:30
Rastation OMV, Kaiserwald, km 191, A2  Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 16:45
7. Griffen Marti/Joi/Duminica
ora 01:00
1) iesirea Griffen, A22) Rastation Griffen BP, A2, km 273 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 15:00
8. Klagenfurt Marti/Joi/Duminica
ora 01:30
Grafenstein Rastation OMV- km 298, Autostrada A2 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 14:10
9. Villach Marti/Joi/Duminica
ora 02:00
Rastation ENI, km 341, A2, Hotel Ibis, Worthersee Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 13:30

ITALIA->TRANZIT

Nr.crt Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR Ziua/Ora
1. Tarvisio Marti/Joi/Duminica
ora 02:40
Campiolo, Autogril A23, Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 12:40
2. Udine Marti/Joi/Duminica
ora 03:40 
Zugliano (vis-a-vis de area de Udine) Autostrada A23 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 12:00
3. Venezia Marti/Joi/Duminica
ora 05:00
Autogril Autostrada A4, la Arino Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 10:20
4. Padova Marti/Joi/Duminica
ora 05:40
Liminela Autogril Autostrada A4 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 09:40
5. Vicenza Marti/Joi/Duminica
ora 06:10
Autogril Tesina Sud spre directia Milano, A4 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 08:50
6. Verona Marti/Joi/Duminica
ora 07:00
Scaligera, A4, Monte Baldo Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 08:30
7. Brescia Marti/Joi/Duminica
ora 08:00
San Giacomo, A4 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 08:00
8. Cremona Marti/Joi/Duminica
ora 08:30
Autogril Cremona Nord, Peco Total, A4 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 07:40
9. Piacenza Marti/Joi/Duminica
ora 09:00
Area Nure Nord, Autogril A21, Trebia Nord, Stradela, Autogril Nord Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 07:15
10. Tortona Marti/Joi/Duminica
Ora 10:00
Area de Tortona, A21 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 06:30
11. Ovada Marti/Joi/Duminica
Ora 10:40
Autogril Stura, A10 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 05:20
12. Genova Marti/Joi/Duminica
Ora 10:50
(tur)-primul Peco dupa Genova, A7 (directia Ventimiglia)(retur)-primul Peco dupa Genova, A7 (directia Milano) Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 05:00
13. Savona Marti/Joi/Duminica
Ora 11:10
Areea Vallegia Nord, A10 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 04:30
14. Imperia Marti/Joi/Duminica
Ora  11:30
Autogril A10, la Benzinarie Castelaro Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 03:50
15. Sanremo Marti/Joi/Duminica
Ora 11:40
Autogril Bordighera, A10 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 03:45

 FRANTA->TRANZIT

 

Nr.crt Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR Ziua/Ora
1. Nice Marti/Joi/Duminica
ora 12:30
1) Area Scopeta(la intrare)- inainte de Nice, A82) La peaje la Piramida, A8 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 03:15
2. Cannes Marti/Joi/Duminica
ora 13:00
Peco Shell, Breguieres Nord, Muzeul de Automobile, A8, km 169 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 03:00
3. Vidauban Marti/Joi/Duminica
ora 14:00
Vidauban, km 105, A8 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 02:40
4. Aix-en- Provence Marti/Joi/Duminica
ora 14:20
Peage la Barque (sau) iesirea 30 in oras – centru Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 02:00
5. Lancon Provence Marti/Joi/Duminica
Ora 14:40
Lancon de Provence km 2, Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 01:40
6. Pentru Marseille Marti/Joi/Duminica
ora 15:00
Lancon de Provence km 2 Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 01:00
7. Nimes Marti/Joi/Duminica
ora 16:00
Area Ambrussum, A9, km 76 – 20 km de oras Miercuri/Vineri/Duminica
Ora 00:10
8. Montpelier Marti/Joi/Duminica
ora 16:45
Areea Fabregues, A9, km 110  Marti/Joi/Sambata
Ora23:30
9. Bezier Marti/Joi/Duminica
ora 17:45
Areea Beziers Montblanc Nord, la 10 km distanta de Bezier, A9, km 154  Marti/Joi/Sambata
Ora 22:50
10. Narbonne Marti/Joi/Duminica
ora 18:15
Narbonne Vinassan, A9, km 182 Marti/Joi/Sambata
Ora 22:30
11. Perpignan Marti/Joi/Duminica
ora 19:00
Perpignan, Avenue De Londres, 344/6600 Marti/Joi/Sambata
Ora 21:00
12. Perpignan Marti/Joi/Duminica
ora 19:15
Village Catalan, km 264 Marti/Joi/Sambata
Ora 21:15

SPANIA

Nr.crt Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR Ziua/Ora
1. Figueras Marti/Joi/Duminica
ora 20:00
Area de L’Emporda, E15, AP7, km 36 Marti/Joi/Sambata
ora 19:45
2. Girona Marti/Joi/Duminica
ora 20:30
Estacion Areea de Girona, Peco El Gironese, E15, AP7, km 70 Marti/Joi/Sambata
ora 19:10
3. Areea la Selva Marti/Joi/Duminica
ora 21:00
Areea de la Sella, Gasolinera Cepsa, E15, AP7, km 85 Marti/Joi/Sambata
ora 18:50
4. Barcelona Marti/Joi/Duminica
ora 22:00
Areea de Bellatera; Gasolinera Cepsa, AP7 (B30), km 150 Marti/Joi/Sambata
ora 18:00
5. Villafranca de Penedes Marti/Joi/Duminica
ora 22:30
Areea de Penedes, E15, AP7,  km 207 Marti/Joi/Sambata
ora 17:15
6. Tarragona Marti/Joi/Duminica
ora 23:50
Area El Medol; AP7; km. 237          Marti/Joi/Sambata
ora 16:45
7. L’Hospitalet de Infant Miercuri/Vineri/Luni
ora 00:20
Areea de L’Hospitalet, E15, AP7, km 283 Marti/Joi/Sambata
ora 16:30
8. Baix Ebre Miercuri/Vineri/Luni
ora 00:30
Areea Baix Ebre, E15, AP7, km 317 Marti/Joi/Sambata
ora 16:15
9. Benicarlo Miercuri/Vineri/Luni
Ora 00:40
Areea de Benicarlo, E15, AP7 km 358 Marti/Joi/Sambata
ora 16:10
10. Ribera Miercuri/Vineri/Luni
ora 00:50
Areea Ribera, E15, AP7, km 404 Marti/Joi/Sambata
ora 16:05
11. Castellon Miercuri/Vineri/Luni
ora 01:00
Estacion de Autobuses, C/ Val de Uxo, peron 5 Marti/Joi/Sambata
ora 16:00
12. Plana Miercuri/Vineri/Luni
ora 01:20
Areea de la Plana, Peco Cepsa, E15, AP7, km 448 Marti/Joi/Sambata
ora 15:50
13. Valencia Miercuri/Vineri/Luni
ora 01:40
Gasolinera Cepsa, Areea de Sagunto, E 15, AP7, km 478 Marti/Joi/Sambata
ora 15:45
14. Godolleta Miercuri/Vineri/Luni
ora 01:50
Areea de Godolleta, Gasolinera Repsol, A3, km 337 Marti/Joi/Sambata
ora 15:30
15. Torent Picasent Miercuri/Vineri/Luni
ora 01:55
Gasolinera Galp, E15, AP7, km 345 Marti/Joi/Sambata
ora 15:10
16. Xativa Miercuri/Vineri/Luni
ora 02:00
Estacion de autobuses, peron 6 Marti/Joi/Sambata
ora 15:00
17. Ayelo de Malferit(transfer) Miercuri/Vineri/Luni
Ora 02:30
Peco repsol, Careterra Valencia – Alcoy Marti/Joi/Sambata
Ora 14:35
18. Ontinyent Miercuri/Vineri/Luni
ora  02:50
Elefante Azul, Avenida Ramon y Cajal s/n Marti/Joi/Sambata
Ora 14:10
19. Alcoi Miercuri/Vineri/Luni
Ora 03:20
Peco Repsol, Calle Caparcela Marti/Joi/Sambata
ora  13:55
20. Oliva Miercuri/Vineri/Luni
Ora 03:00
Carretera National-332, E15, AP7, km 216, Restaurant Viva Espana Marti/Joi/Sambata
ora  13:25
21. Denia Miercuri/Vineri/Luni
Ora 03:20
Area de san Antonio, E15, AP7, km 613 Marti/Joi/Sambata
ora  13:00
22. Benidorm Miercuri/Vineri/Luni
ora 03:20
Autogara Estacion Avenida Europa, peron 26 Marti/Joi/Sambata
ora 12:40
23. Alicante Miercuri/Vineri/Luni ora 04:00 San vicente, C.Portugal 17 (in spate la Dia, Decathlon) Marti/Joi/Sambata ora 12:00
24. Elche Miercuri/Vineri/Luni ora 04:20 Poligon de Carus Marti/Joi/Sambata ora 11:25
25. Murcia Miercuri/Vineri/Luni ora 05:00 Sangonera la Seca, Gasolinera BP Marti/Joi/Sambata ora 09:50
26. Lorca   Miercuri/Vineri/Luni ora 05:45 Estacion de auobuses peron 5, Las Palmeras, Peco Cepsa Marti/Joi/Sambata ora 09:05
27. Puerto Lumbreras Miercuri/Vineri/Lun
ora 06:10
Restaurant Manzanil, A7, km 565 Marti/Joi/Sambata
ora 08:45
28. Huercal Overa Miercuri/Vineri/Lun
ora 06:30
Hotel Overa, Gasolinera Repsol, A7, km 547 Marti/Joi/Sambata
ora 08:15
29. Vera Miercuri/Vineri/Lun
ora 07:00
Gasolinera Shell, A7 km 529(Poligas) Marti/Joi/Sambata
ora 07:45
30. Balisa Miercuri/Vineri/Lun
ora 07:20
Hotel Balisa, E-15; km 487 Marti/Joi/Sambata
ora 07:05
31. Venti UNO Miercuri/Vineri/Lun
ora 07:30
Areea de Servicio BP, km 471 Marti/Joi/Sambata
ora 06:50
32. Almeria Miercuri/Vineri/Lun
ora 08:00
Estacion de autobuses, peron 6 Marti/Joi/Sambata
ora 06:25
33. Roquetas del Mar Miercuri/Vineri/Lun
ora 08:30
Gasolinera Cepsa, Caraterra Alicun, nr. 68, km 0.5 Marti/Joi/Sambata
ora 06:00

 

  RAMURA ZONA ->1

VALEA SOMESULUI – BISTRITA

Nr Localitate TURZiua/Ora Statie  RETUR – Ziua/Ora
1. Sant Luni/Miercuri/Sambata
Ora 06:00
Centru Luni/Joi/Sambata
Ora 12:30
2. Rodna Luni/Miercuri/Sambata
Ora 06:15
Centru la primarie Luni/Joi/Sambata
Ora 12:05
3. Maieru Luni/Miercuri/Sambata
Ora 06:30
Centru la primarie Luni/Joi/Sambata
Ora 11:55
4. Sangeorz-Bai Luni/Miercuri/Sambata
Ora 06:45
Centru la primarie Luni/Joi/Sambata
Ora 11:40
6. Feldru Luni/Miercuri/Sambata
Ora 07:00
Centru – la cofetarie Luni/Joi/Sambata
Ora 11:20
7. Rebrisoara Luni/Miercuri/Sambata
Ora 07:15
In fata la Primarie Luni/Joi/Sambata
Ora 11:05
8. Nasaud Luni/Miercuri/Sambata
Ora 07:20
Peco PETROM Luni/Joi/Sambata
Ora 10:50
9. Liviu Rebreanu Luni/Miercuri/Sambata
Ora 07:30
Statie autobus Luni/Joi/Sambata
Ora 10:40
12. Dumitra Luni/Miercuri/Sambata
Ora 07:40
In fata la Primarie Luni/Joi/Sambata
Ora 10:30
13. Bistrita Luni/Miercuri/Sambata
Ora 08:00
SEDIU CENTRAL –Agentie Matei Unitrans (str. Grigore Pletosu nr.1) Luni/Joi/Sambata
Ora 10:10

RAMURA ZONA 1

CLUJ – ORADEA – ARAD

Nr Localitate TUR – Ziua/Ora Statie  RETUR – Ziua/Ora
1. Cluj Luni/Miercuri/Sambata
Ora 10:30
Autogara Sens Vest din Strada Caii Ferate – Agentia Matei Unitrans Luni/Joi/Sambata
Ora 08:00
2. Huedin Luni/Miercuri/Sambata
Ora 11:10
Din fata LICEULUIPiata Victoriei, Nr.11 Luni/Joi/Sambata
Ora 07:25
3. Ciucea Luni/Miercuri/Sambata
Ora 11:40
Restaurant ROUTE 60DN 1, Nr.181 Luni/Joi/Sambata
Ora 07:00
4. Alesd Luni/Miercuri/Sambata
Ora 13:25
Peco OMWStr. 31 Decembrie, nr. 55 Luni/Joi/Sambata
Ora 05:45
5. Oradea Luni/Miercuri/Sambata
Ora 14:10
Peco Lukoil – NUFARULStr.Nufarului, Nr. 87 A Luni/Joi/Sambata
Ora 04:05
6. Salonta Luni/Miercuri/Sambata
Ora 14:40
Peco OMW – spre AradStr.Tudor Vladimirescu, Nr. 11 Luni/Joi/Sambata
Ora 03:15
7. Ciumeghiu Luni/Miercuri/Sambata
Ora 14:55
Statia de autobus CENTRU Luni/Joi/Sambata
Ora 02:45
8. Chisineu- Cris Luni/Miercuri/Sambata
Ora 15:10
Statia de autobus CENTRUStr.Infratirii, E 671 Luni/Joi/Sambata
Ora 02:35
9. Simand Luni/Miercuri/Sambata
Ora 15:25
Statia de autobus langa parc Luni/Joi/Sambata
Ora 02:10
10. Zimand Luni/Miercuri/Sambata
Ora 15:50
Statia de autobusStr.Principala Luni/Joi/Sambata
Ora 02:00
11. Arad Luni/Miercuri/Sambata
Ora 17:00
Peco OMV – langa Autogara Noua, (str. Banu Maracine) langa Kufland Luni/Joi/Sambata
Ora  01:55

RAMURA ZONA ->2 

BUCOVINA – MOLDOVA – DARABANI – SUCEAVA

Nr Localitate TURZiua/Ora Statie RETUR – Ziua/Ora
1. Darabani Duminica/Marti/Vineri
Ora 23:30
Parcarea de la Primarie Luni/Joi/Sambata
Ora 17:40
2. Dorohoi Luni/Miercuri/Sambat
Ora 00:00
Parcare LIDL(str.C-tin Dobrogeanu Gherea, nr. 25) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:45
3. Botosani Luni/Miercuri/Sambat
Ora 00:30
Parcare Carrefour(str. Mihai Eminescu, nr. 2) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:45
4. Radauti Luni/Miercuri/Sambat
Ora 01:00
Agentie MATEI UNITRANS (Piata Unirii,nr 20) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:40
5. Suceava Luni/Miercuri/Sambata
Ora 02:30
Agentie MATEI UNITRANS(str. Petru Rares nr.52) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:00

 

IASI – SUCEAVA – TRANSFER

Nr Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR – Ziua/Ora
1. Iasi Luni/Miercuri/Sambata
Ora 23:30
Autogara REAL, soseaua Moara de Foc- vis-a-vis de Rompetrol/Lidl Luni/Joi/Sambata
Ora 18:30
2. Baltati Luni/Miercuri/Sambata
Ora 00:00
CENTRU -statie de autobus Luni/Joi/Sambata
Ora 17:40
3. Targu Frumos Luni/Miercuri/Sambata
Ora 00:30
Intersectia cu Roman -Peco OMW Luni/Joi/Sambata
Ora 17:30
4. Ruginoasa Luni/Miercuri/Sambata
Ora 00:40
In fata Palatului Ioan Cuza Luni/Joi/Sambata
Ora 17:20
5. Pascani Luni/Miercuri/Sambata
Ora 00:45
Peco Petrom Luni/Joi/Sambata
Ora 17:15
6. Cristesti Luni/Miercuri/Sambata
Ora 01:00
Intersectia cu Tg. Neamt (din Peco) Luni/Joi/Sambata
Ora 17:00
7. Falticeni Luni/Miercuri/Sambata
Ora 01:30
Str. 13 Decembrie, nr. 25 (langa Autogara) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:30
8. Suceava Luni/Miercuri/Sambata
Ora 02:30
Agentie MATEI UNITRANS(str. Petru Rares nr.52) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:00

 

SUCEAVA – BISTRITA – TRANSFER

Nr. Localitate TUR Ziua/Ora Statie RETUR – Ziua/Ora
1. Suceava Luni/Miercuri/Sambata
Ora 02:30
Agentie MATEI UNITRANS(str. Petru Rares nr.52) Luni/Joi/Sambata
Ora 16:00
2. Ilisesti Luni/Miercuri/Sambata
Ora 02:45
Parcarea in fata Primariei Luni/Joi/Sambata
Ora 15:45
3. Paltinoasa Luni/Miercuri/Sambata
Ora 03:00
Intersectia cu Radauti(inainte de intersectie cu 50m pe stanga in parcare) Luni/Joi/Sambata
Ora 15:30
4. Gura Humorului Luni/Miercuri/Sambata
Ora 03:15
Centru – langa Hotel Best(str. Piata Republicii) Luni/Joi/Sambata
Ora 15:15
5. Campulung Moldovenesc Luni/Miercuri/Sambata
Ora 03:40
Hotel Zimbrului(Calea Bucovinei, 1-3) Luni/Joi/Sambata
Ora 14:50
6. Iacobeni Luni/Miercuri/Sambata
Ora 04:15
Intersectie cu Borsa Luni/Joi/Sambata
Ora 14:15
7. Vatra Dornei Luni/Miercuri/Sambata
Ora 04:30
Gara CFR (str. Podu Verde) Luni/Joi/Sambata
Ora 14:00
8. Bistrita Luni/Miercuri/Sambata
Ora 08:00
SEDIU CENTRAL – Agentie Matei Unitrans (str. Grigore Pletosu nr.1) Luni/Joi/Sambata
Ora 10:10

 

RAMURA ZONA 3

BUCURESTI – DEVA

Nr Localitate TUR – Ziua/Ora Statie  RETUR – Ziua/Ora
1. Bucuresti Miercuri/Sambata
Ora 01:30
Hotel Basarab, Str. Fluviului, Nr. 23 Luni/Joi/Sambata
Ora 15:30
2. Pitesti Miercuri/Sambata
Ora 03:00
Peco OMV ,Str.Petrochimistilor,Nr 51 Luni/Joi/Sambata
Ora 14:00
3. Slatina Miercuri/Sambata
Ora 04:00
Peco Lukoil, Str.Ionascu,(langa Stadion) 1 Mai Luni/Joi/Sambata
Ora 12:45
4. Ganeasa – (preluam pasageri de la Dragasani si Ramnicu Valcea) Miercuri/Sambata
Ora 04:10
Din fata Primariei Ganeasa Luni/Joi/Sambata
Ora 12:30
5. Bals Miercuri/Sambata
Ora 04:35
Parcare LIDL, Str.Nicolae Balcescu Luni/Joi/Sambata
Ora 12:00
6. Craiova Miercuri/Sambata
Ora 05:00
Peco Petrom langa autogara BakrisBulevardul Decebal,Nr.10 Luni/Joi/Sambata
Ora 11:00
7. Filiasi Miercuri/Sambata
Ora 05:30
Oficiul Postal, Bulevardul Racoteanu Luni/Joi/Sambata
Ora 10:30
8. Rovinari Miercuri/Sambata
Ora 06:45
Peco Petrom , E 79Str.Energeticianului, Nr. 1, DN 66 Luni/Joi/Sambata
Ora 09:30
9. Targu Jiu Miercuri/Sambata
Ora 07:30
Autogara Expres, str. Nicolae Titulescu, nr. 5 Luni/Joi/Sambata
Ora 09:00
10. Petrosani Miercuri/Sambata
Ora 08:30
Peco OMV, Str. Aviatorilor, Nr.54 Luni/Joi/Sambata
Ora 06:30
11. Hateg Miercuri/Sambata
Ora 09:30
In fata la LIDL, Str.Nicolae Titulescu, Nr.12 DN66, E 79 Luni/Joi/Sambata
Ora  05:30
12. Calan Miercuri/Sambata
Ora 10:00
Peco Lukoil,Str.1 Decembrie Luni/Joi/Sambata
Ora 05:00
13. SimeriaTransfer
Zona Sud
Miercuri/Sambata
Ora 10:00
Restaurant/Parcare Hanul Dacic,( Langa Peco Petrom) Luni/Joi/Sambata
Ora 04:50

Ramificatii Spania

Transferul calatorilor de la autocar si la autocar se face cu un alt mijloc de transport decat cel de linie. Locatia de debarcare – imbarcare a calatorilor se face in Aielo de Maferit (Valencia)

1. Almansa Miercuri/Vineri/Luni Peco Grupo Ribera Marti/Joi/Sambata
2. Albacete Miercuri/Vineri/Luni Estacion de Autobuses, peron 17 Marti/Joi/Sambata
3. La Roda Miercuri/Vineri/Luni Restaurant Juanito Marti/Joi/Sambata
4. Las Pedroneras Miercuri/Vineri/Luni Peco Cepsa Marti/Joi/Sambata
5. Miguel Esteban Miercuri/Vineri/Luni Peco Repsol Marti/Joi/Sambata
6. Quintanar de la Orden Miercuri/Vineri/Luni E. de Autobuses, peron 3 Marti/Joi/Sambata
7. Villamayor de Santiago Miercuri/Vineri/Luni Ambulatoriu Marti/Joi/Sambata
8. Horcajo de Santiago Miercuri/Vineri/Luni Peco Repsol Marti/Joi/Sambata
9. Fuente de PedroNaharro Miercuri/Vineri/Luni Estacion de Autobuses Marti/Joi/Sambata
10. Tarancon Miercuri/Vineri/Luni Estacion peron 2 Marti/Joi/Sambata
11. Arganda del Rey Miercuri/Vineri/Luni Parcare LIDL Marti/Joi/Sambata
12. Madrid Miercuri/Vineri/Luni Autogara Mendez Alvaro, 83 Marti/Joi/Sambata
1. Roquetas de Mar Miercuri/Vineri/Luni Gasolinera Cepsa, Caraterra Alicun, nr. 68, km 0.5 Marti/Joi/Sambata
2. El Ejido Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus Marti/Joi/Sambata
3. Berja Miercuri/Vineri/Luni Peco Repsol, langa Mercadona Marti/Joi/Sambata
4. Matagorda Miercuri/Vineri/Luni Banca „Cajamar” Marti/Joi/Sambata
5. Adra Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus Marti/Joi/Sambata
6. Castell de Ferro Miercuri/Vineri/Luni Peco BP/ Banca Cajamar/ Peco Argip Marti/Joi/Sambata
7. Motril Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus/ Hotel „Munoz”/ Magazin „ABC”/ Centru Comercial Marti/Joi/Sambata
8. Salobrena Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus/ Mercadona Marti/Joi/Sambata
9. Almunecar Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus/ Hotel „Bania” Marti/Joi/Sambata
10. Malaga Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus Marti/Joi/Sambata
1. Roquetas de Mar Miercuri/Vineri/Luni Gasolinera Cepsa, Caraterra Alicun, nr. 68, km 0.5 Marti/Joi/Sambata
2. Tabernas Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus/ Peco BP Marti/Joi/Sambata
3. Albox Miercuri/Vineri/Luni Peco BP Marti/Joi/Sambata
4. Baza Miercuri/Vineri/Luni Statie Autobus/ LIDL Marti/Joi/Sambata
5. Zujar Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus/ Langa Scoala Marti/Joi/Sambata
6. Guadix Miercuri/Vineri/Luni Baza Aranda Marti/Joi/Sambata
7. Benalua de las Villas Miercuri/Vineri/Luni La farmacie/ Statie autobus/ La Cooperativa Marti/Joi/Sambata
8. Granada Miercuri/Vineri/Luni Statie autobus/ iesire spre Armilla, km 129 Marti/Joi/Sambata

 

Mentiune:

Orele de plecare sunt fixe dar orele de sosire pot varia in functie de problemele intampinate in trafic.

Linia directa este cea in bold.